Кошик
1708 відгуків
VAVILON Рознично-Дропшиппинговый магазин
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380976869186
+380976869186
+380500795667
+380939553369

Ікони в хаті.

Ікони в хаті.
Зараз все більше людей звертаються до Бога, продовжуючи традиції своїх сімей. Будинок християнина відрізняється тим, що в ньому відведено місце для ікон.
Які ікони треба мати в будинку і де правильно їх розташувати?
У хаті кожного православного обов'язково має бути ікона Господа нашого Ісуса Христа і Хрест. Також в домашньому іконостасі добре мати ікону Пресвятої Богородиці і святих, шанованих в сім'ї – покровителів тих, хто живе в будинку, і тих, кому часто молиться. Не варто занадто багато ікон, в домашньому іконостасі краще мати ікони тих, кому регулярно молишся.
Не треба ставити в іконостас фотографії близьких людей – живих чи померлих.
Буде доречний красиво оформлений, підтримуваний в чистоті, святий кут з іконами, запалена лампадка перед ними.
Де вішати ікону?
Иногда возникает вопрос: в доме несколько комнат, где уместнее расположить иконы? Особого правила нет. Но молитесь вы чаще в той комнате, в которой спите. К тому же молитва требует некоторого уединения. “Ты же, когда молишься, войди в комнату твою и, затворив дверь твою, помолись Отцу твоему. Который втайне…” (Мф. 6, 6), — читаем в Евангелии. Значит, в спальне разумно иметь иконы, перед которыми вы будете читать утренние и вечерние молитвы. Если у вас есть детская комната, то в ней обязательно должна находиться икона. Дитина часто по-своєму, по-дитячому звертається до "Боженькі", добре, якщо при цьому він може бачити образ. Крім того, будь-яка свята ікона чудотворна, і вона чудесним чином вбереже ваше дитя.
А в нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати ікони для своєї сім'ї.

Інші статті