Кошик
1708 відгуків
VAVILON Рознично-Дропшиппинговый магазин
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380976869186
+380976869186
+380500795667
+380939553369

Диво мерехтливого авантюрину.

Диво мерехтливого авантюрину.
Авантюрин, як і багато інші напівкоштовні камені, має кілька різновидів. Але найбільш красивим є авантюрин глибокого синього кольору з золотими вкрапленнями. Він мерехтить, мов загадкове нічне небо, повне зірок.
Маючи одну й ту ж основу і схожі фізичні властивості, різні види авантюрину істотно розрізняються за кольором. І забарвлення, і оптичний ефект, створюваний каменем, залежать від домішок, що входять до складу кварциту. Найбільш рівномірні за кольором і найменш тендітні, завдяки однорідності структури, зелені авантюрины.
Жовтий, коричневий, рожевий кольори надають авантюрину різні види слюди, вишневий і чорний – гематит. Різноманітні мелкочешуйчатые включення створюють ефект мерехтіння, відображаючи світлові промені, що проходять крізь просвечивающуюся основу агрегату. Найсильніше іскристість авантюринов медово-жовтого і червоно-вишневого тонів.
Декоративні вироби та прикраси з авантюрином були популярні з глибокої давнини. Їх популярність призвела до найбільш раннім, в історії прикрас, спробам створити імітацію. Великих успіхів у цьому досягли вже стародавні єгиптяни. Все ж найбільш цінних завжди вважався природний камінь авантюрин, і з нього виготовляли різьблені вироби, намиста, брошки. Зараз майстерно ограновані або відшліфовані іскристі самоцвіти вставляють в кільця, сережки, підвіски.
Авантюрин вважається одним з найбільш потужних каменів по своїй енергетиці. Але в тій же мірі він мінливий і загадковий. Астрологи пов'язують його з символами чистої любові, здатними загострювати прекрасні почуття. Він має славу примхливим каменем, наповненим непередбачуваною енергією. Через мінливості езотерики радять не носити його постійно, обов'язково знімати при зміні фази місяця, і часто (хоча б раз на місяць) промивати теплою водою і "купати" в сонячних ваннах.
   Вироби з авантюрину чекають вас в нашому магазині.

Інші статті