Кошик
1708 відгуків
VAVILON Рознично-Дропшиппинговый магазин
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380976869186
+380976869186
+380500795667
+380939553369

Навіщо іграшки нашим дітям?

Навіщо іграшки нашим дітям?
Малюки приходять в дорослий світ – такий великий і незвіданий – де їм належить ще навчитися жити і контактувати з цим світом. Взагалі-то, людина навчається все життя. Зупинилося навчання – зупинився розвиток. Психологами давно встановлена істина, що через гру дитина пізнає світ. Тому особливо важливо, які іграшки будуть оточувати вашого малюка, і хто з них буде грати.
Хлопчикам, як правило, переважно купують машинки, конструктори, спортивні приналежності. Ці іграшки не тільки розвивають вашого малюка, але й допомагають виявити її здібності й уподобання, що потім допоможе у виборі його професії.
Дівчаткам люблять купувати ляльок, іграшковий посуд і м'які іграшки. Малятка, піклуючись про своїх іграшках, вчаться бути жінками. Любов до малювання або шиттю одягу для ляльок теж показові у виборі майбутньої професії.
Але було б помилкою не дозволяти хлопчикам грати з «девчоночьими» іграшками, а дівчаткам – з машинами і конструкторами. Світ багатогранний і така взаємодія вчить дітей розуміти його ширше, порівнювати, відчувати.
Роль іграшок в житті дітей дуже важлива, тому що іграшки – це маленька модель дорослого світу, з допомогою якої дитина соціалізується, учиться жити в суспільстві і спілкуватися з іншими людьми. А від того, якими вони будуть добрими, яскравими, безпечними і залежить формування характеру дитини.
У нашому магазині представлений широкий асортимент іграшок, який постійно поповнюється. Ми працюємо з любов'ю до Вашим дітям!

Інші статті